ابشار پردمه

ابشار پردمه | هتل گشتا لوکس ترین و برترین هتل در منطقه لاریجان می باشد

که امکاناتی بینظیر در سطح بالا را برای شما در ارتفاعات کوهستانی لاریجان آماده نموده است.

شماره تماس:  ۰۹۱۹۰۶۸۲۹۳۲       شماره تماس: ۰۹۱۹۰۶۸۲۹۳۱          شماره تماس: ۰۱۱۴۳۳۵۷۴۰۸

اینستاگرام:gashta.hotel

آشنایی با آبشار پردمه و دیدنی های اطراف آن

آشنایی با آبشار پردمه و دیدنی های اطراف آن

آبشار پردمه از آبشار های بسیار دیدنی و جذاب آمل است که در منطقه بایجان، کنار روستا و رودخانه زیبای پردمه و در 70 کیلومتری جنوب آمل واقع شده است و به عنوان یکی از جاهای دیدنی لاریجان از آن یاد می شود. آبشار پردمه در منطقه بایجان، کنار روستا و رودخانه زیبای پردمه در هفتاد کیلومتری جنوب آمل واقع شده است و یکی از جلوه های طبیعی مورد توجه کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت می باشد. رودخانه فصلی پردمه به طول 18 کیلومتر از دامنه کوه های سرخره و بوم در 60 کیلومتری جنوب آمل سرچشمه گرفته و پس از گذشتن از منطقه موزون از کنار روستای پردمه و آبشار آن گذشته و در انتها به رودخانه شیرکلا می ریزد. بایجان در بیست کیلومتری شمال گزنک در جاده هراز واقع است و روستای پردمه از دهستان بایجان حدود 15 کیلومتر فاصله دارد. بایجان در 20 کیلومتری شمال گزنک در جاده هراز قرار دارد و روستای پردمه از دهستان بایجان حدود 15 کیلومتر فاصله دارد. پردمه جزو روستاهای منطقه لاریجان است.

لاریجان نام مجموعه دهکده هایی است که در دو طرف جاده هراز و زیرپای قله دمادند بین تهران و آمل قرار دارد. فاصله دهکده ها کم و مسیرهای ارتباطی همه کوهستانی است. به استثنای آب اسک که در مسیر جاده هراز قرار گرفته و با پلور پانزده کیلومتر فاصله دارد، بقیه دهکده ها در ارتفاعات قرار دارد. مردم از این منطقه به عنوان ییلاق خود استفاده می کنند و در فصل تابستان که هوای شهر آمل، شرجی و گرمای آن طراقت فرسا می شود لاریجان اولین مقصد سفرهای تابستانی به حساب می آید.

آشنایی با اثرات درمانی آب های معدنی لاریجان از زمان های قدیم وجود داشته و شهرت آب های معدنی، هوای خنک و آب گوارای این منطقه، لاریجان را به صورت قطب توریستی شمال تهران در آورده است. آبشارهای این منطقه نیز به نوبه خود بسیار جالب و دیدنی هستند. نگاهی گذرا به این آبشارهای زیبا، بهانه ای است جهت معرفی طبیعت شگفت انگیز این منطقه کوهستانی که طراوت خویش را از دماوند زیبا به یادگار گرفته است. اگر علاقه مند به بازدید از آبشار ها هستید، سری نیز به دیگر آبشار های آمل نظیر آبشار یخی نوا و آبشار امیری بزنید.

Call Now

Call Now Button