بهترین زمان سفر به آبگرم لاریجان

بهترین زمان سفر به آبگرم لاریجان | هتل گشتا لوکس ترین و برترین هتل در منطقه لاریجان می باشد

که امکاناتی بینظیر در سطح بالا را برای شما در ارتفاعات کوهستانی لاریجان آماده نموده است.

شماره تماس:  ۰۹۱۹۰۶۸۲۹۳۲       شماره تماس: ۰۹۱۹۰۶۸۲۹۳۱          شماره تماس: ۰۱۱۴۳۳۵۷۴۰۸

اینستاگرام:gashta.hotel

بهترین زمان سفر به آبگرم لاریجان

بهترین زمان سفر به آبگرم لاریجان

لذت آبتنی در آبگرم رینه لاریجان در زمستان، مثل لذت نشستن کنار بخاری در یک روز سرد و برفی است. هوا که سرد می‌شود، برای سفر به رینه باید لباس‌های گرم بردارید و قید تماشای سرسبزی‌های منطقه را بزنید و از زیبایی‌های پاییز و زمستانه لذت ببرید. فکر نکنید منظره زیبایی‌های خود را از دست می‌دهد، رینه فقط لباس عوض می‌کند، وگرنه همان‌قدر دلنشین است.

در تابستان، آن تجربه خاص زمستانی را ندارید، اما منطقه چنان سرسبز و پر از شگفتی است که سخت می‌شود از آن چشم برداشت. درختان میوه می‌دهند و می‌توانید از میوه باغات رینه در این فصل بیشتر بهره ببرید، چون در این فصل میوه‌های رینه بیشتر وارد بازار می‌شود؛ بالاخره یک فصل تابستان است و میوه‌هایش دیگر.

در بهار، فصل خنک سال، درختان سبز می‌پوشند و گیاهان سر از خاک بیرون می‌آورند و دشت لار هم پر از رنگ و گل می‌شود. به نظر من، بهار بهترین زمان سفر به آبگرم رینه لاریجان است؛ چون اگر زمستان کمی دیر بار و بندیلش را ببندد، هوا خنک و شاید کمی سرد است. پس آن تجربه خاص پناه بردن به چشمه آب گرم رینه از سرما را هم تجربه می‌کنید. طبیعت سرسبز منطقه را از دست نمی‌دهید و علاوه‌بر آن جلوه مخصوص دشت لار به‌ویژه در اردیبهشت و خرداد را هم می‌بینید.

به هر حال، در هر فصلی که باشیم چشمه آب گرم رینه یکی از پرآب‌ترین چشمه‌های منطقه است که دمای آن بین تا ۶۵ تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد ثابت می‌ماند. هزینه استفاده از آبگرم رینه لاریجان هم معمولا در طول سال تغییری نمی‌کند و بستگی به مدت زمان استفاده و تعداد مسافران دارد. حالا خودتان دو دوتا چهارتا کنید و تصمیم بگیرید در چه فصلی می‌خواهید به رینه لاریجان بروید. به هر حال شرایط هر کس برای سفر متفاوت است.

Call Now

Call Now Button